Burnt Finish Wood Base, Pack of 1 or 2 PCS
As low as
$15.50
Availability:In stock
More Info
| Qty Per Order | 1 |
|---|---|
| Color | Burnt Finish |
| Weekly Deal | No |
| Featured Product | No |
| Popular1 | No |
| Popular2 | No |
| Popular | No |
| Clearance | No |
| Great Value | No |
| Feature A | Burnt Finish Wood Base Dimensions - H:1" D:7" | H:1" D:10" | H:1" D:11" | H:1" D:13" |
| Feature B | 7" Wood Base fits GDO110, GDO110/06, GDO110/14 |
| Feature C | 10" Wood Base fits GDO111, GDO112, GCL101 |
| Feature D | 11" Wood Base fits GDO101, GDO102, GDO103, GDO104, GDO105 |
| Feature E | 13" Wood Base fits GDO106, GDO107, GDO108, GDO109, GDO109L, GCL101/16 |
Shipping Info
Shipping Info & Return Procedures
This is the estimates based on shipping time provided by FedEx Ground shipping from Vase Market Warehouse from La Puente, CA 91746
West Coast (Northern California, NV, AZ (2 to 3 Business Days)
Mid-West (3 to 4 Business Days)
Mid-East (4 to 5 Business Days)
East Coast (5 to 6 Business Days)
Northeast (6 to 7 Business Days)
Trucking carrier shipping time usually takes at least 1-2 business days longer. Weather conditions and other unpredictable factors may delay the delivery time. Please call 888-980-9698 if you'd like to upgrade the shipping method for urgent orders.