Black Wood Base, Pack of 1 or 2 PCS
Availability:In stock
Only %1 left
SKU:
VAR-WOOD-BASE
- Black Wood Base Dimensions - H:1" D:7" | H:1" D:10" | H:1" D:11" | H:1" D:13"
- 7" Wood Base fits GDO110, GDO110/06, GDO110/14
- 10" Wood Base fits GDO111, GDO112, GCL101
- 11" Wood Base fits GDO101, GDO102, GDO103, GDO104, GDO105
- 13" Wood Base fits GDO106, GDO107, GDO108, GDO109, GDO109L, GCL101/16
As low as
$13.00
| Qty Per Order | 1 |
|---|---|
| Color | Black |
| Weekly Deal | No |
| Featured Product | No |
| Popular1 | No |
| Popular2 | No |
| Popular | No |
| Clearance | No |
| Great Value | No |
| Feature A | Black Wood Base Dimensions - H:1" D:7" | H:1" D:10" | H:1" D:11" | H:1" D:13" |
| Feature B | 7" Wood Base fits GDO110, GDO110/06, GDO110/14 |
| Feature C | 10" Wood Base fits GDO111, GDO112, GCL101 |
| Feature D | 11" Wood Base fits GDO101, GDO102, GDO103, GDO104, GDO105 |
| Feature E | 13" Wood Base fits GDO106, GDO107, GDO108, GDO109, GDO109L, GCL101/16 |