Search results for: 'hurricane candle'
- VAR-GCH050Glass Hurricanes Shades. D-4.75", H-10",14",18",24" Chimney Tubes (Multiple Packing)4 Sizes to Choose FromAs low as $49.20
- GCH021038Glass Hurricane Chimney H-6" Open-2" D-4" Lamp Shade Open Ended Cover, Pack of 36 pcs$1.50 ea for Wholesale$54.00
- GCH201/04Glass Candle Holder H-3.75" Pillar Taper Candlestick, Pack of 24 pcs$4.60 per pc for Wholesale$110.40
- GCH201/05-24PCGlass Candle Holder H-4.5" D-3.25" Bubble Pillar Taper Candlestick, Pack of 24 pcs$5.40 ea for Wholesale$129.60
- GCH201/05Glass Candle Holder H-4.5, 5.5" Pillar Taper Candlestick, Pack of 24 pcs$5.40 per pc for Wholesale$129.60
- GCH203/07-12PGlass Candle Holder H-6.25" For Candlestick, Pillar & Taper Candles, Pack of 12 pcsOnly $6.95 per piece$83.40
- GCH201/05-24PGlass Candle Holder H-4.5" D-3.25" Bubble Pillar Taper Candlestick, Pack of 24 pcsOnly $5.40 per piece$129.60
- GCH201/04-24PGlass Candle Holder H-3.75" D-3.25" Bubble Pillar Taper Candlestick, Pack of 24 pcsOnly $4.60 per piece$110.40
- GCH201/04-24PCSGlass Candle Holder H-3.75" D-3.25" Bubble Pillar Taper Candlestick, Pack of 24 pcs$4.60 ea for Wholesale$110.40
- GFC108Glass Candle Holders H-13.5" Open-8" Pedestal Stem, Pack of 4 pcs$19.90 ea for Wholesale$79.60
- GFC107/10-4PStem Pedestal Glass Candle Holders H-10" Open-6", Pack of 4 pcsOnly $14.50 per piece$58.00
- GFC108-4PStem Pedestal Glass Candle Holders H-13.5" Open-8", Pack of 4 pcsOnly $19.90 per piece$79.60
- GFC106Short Stem H-6" Open-3.75" Pedestal Glass Candle Holders, Pack of 12 pcs$7.30 ea for Wholesale$87.60
- GFC106-12PShort Stem Pedestal Glass Candle Holders H-6" Open-3.75", Pack of 12 pcsOnly $7.30 per piece$87.60
- GFC107/10Stem Pedestal H-10" Open-6" Glass Footed Candle Holders, Pack of 4 pcs$14.50 ea for Wholesale$58.00
- GFC106LShort Stem H-8" Open-4.75" Pedestal Glass Candle Holders, Pack of 12 pcs$11.80 ea for Wholesale$141.60
- GFC106L-12PShort Stem H-8" Open-4.75" Pedestal Glass Candle Holders, Pack of 12 pcsOnly $11.80 per pc$141.60
- MSH001BKTea Light Black Metal Candle Holder Stands. H-11.75" D-4.25" (Multiple Packing)$3.50 ea for Wholesale$54.00
- VAR-GCH02514-12P12 pcs Glass Hurricanes Shades. D-2.5" Chimney Tubes (Multiple Sizes)-14 in-Pack of 122 Sizes to Choose$46.80
- VAR-GFC102Glass Pedestal Stem Slim Candle Holders. H-16", 20" and 24", Pack of 6 pcs3 Sizes to Choose FromAs low as $81.60



















