Search results for: 'opening 11 25 in'
- GCH05024Glass Hurricanes Candle Holder D-4.75" H-24" Shade Chimney Tube Sleeve Cover Protector, Pack of 6 pcs$13.50 ea for Wholesale$81.00
- GCY161/04Glass Cylinder Vase. D-12" H-4" Wide Opening, Pack of 4 pcs$18.00 ea for Wholesale$72.00
- GCY161/08Glass Cylinder Vase, D-12" H-8" Wide Opening, Pack of 2 pcs$23.00 ea for Wholesale$46.00
- GCH04018-12PHurricanes Candle Shade Chimney Tubes. D-4" H-18", Pack of 12 pcsOnly $8.90 per pc$106.80
- GCH04024-12PHurricanes Candle Shade Chimney Tubes. D-4" H-24", Pack of 12 pcsOnly $11.80 per pc$141.60
- GCH04014-12PHurricanes Candle Shade Chimney Tubes. D-4" H-14", Pack of 12 pcsOnly $6.95 per pc$83.40
- GCH04006-24PHurricanes Candle Shade Chimney Tubes. D-4" H-6", Pack of 24 pcsOnly $2.98 per pc$71.52
- GGM007Sea Glass Flat Vase Filler Frosted Clear 0.25" - 2.8" (Multiple Packing)$3.15/lb for Wholesale$82.00
- GGM007BSea Glass Flat Vase Filler Frosted Cobalt Blue 0.25" - 2.8" (Multiple Packing)$3.15/lb for Wholesale$82.00
- GCH03024Glass Hurricanes Candle Holder D-3" H-24" Shade Chimney Tube Sleeve Cover Protector, Pack of 12 pcs$8.90 ea for Wholesale$106.80
- GCH05010-12PHurricanes Candle Shade Chimney Tubes. D-4.75" H-10", Pack of 12 pcsOnly $6.00 per pc$72.00
- GCH06014-4PHurricanes Candle Shade Chimney Tubes. D-6" H-14", Pack of 4 pcsOnly $12.60 per pc$50.40
- GCH06018-4PHurricanes Candle Shade Chimney Tubes. D-6" H-18", Pack of 4 pcsOnly $16.30 per pc$65.20
- VAR-GDO106-108-NBWBGlass Display Dome Cloche Bell Jar w/ Black Wood Base Option3 Sizes to Choose FromAs low as $44.00
-
- ZWCB084008-2PWood Long Rectangular H-8", Opening 40" x 8" Planter Box w/ Zinc Liner Natural, Pack of 2Only $29.00 per pc$58.00
- GCY150Glass Cylinder Vases. D-10" H-12", Wide Large Opening, Pack of 2 pcs$29.90 ea for Wholesale$59.80
- ZWCB083208-2PWood Rectangle H-8", Opening 32" x 8" Long Planter Box w/ Zinc Liner Natural, Pack of 2 pcsOnly $22.50 per piece$45.00
- VAR-GCH060Glass Hurricanes Shades. D-6" H-10",14",18",24" Chimney Tubes (Multiple Sizes & Packing)4 Sizes to Choose FromAs low as $50.40
- VAR-GBVGCY24 pcs Glass Cylinder Bud Vase, 7 Different Sizes7 Sizes to Choose FromAs low as $49.20



















