Search results for: 'a+d'
- GCY122/32Glass Cylinder Vases. D-6" H-32", Wedding Centerpieces (Pack of 4)$24.40 ea for Wholesale$97.60
-
- GCH101/05-24PHanging Glass Plant Terrarium, Candle Holder. H-5.5" D-5", Pack of 24Only $3.15 per piece$75.60
- GCY122/20Glass Cylinder Vases. D-6", H-20" Glass Wedding Centerpieces (Pack of 4)$13.50 ea for Wholesale$54.00
- GCL101WB-4PGlass Cloche Dome H-13" D-10" Terrarium Bell Jar w/ Black Wood Base, Pack of 4Only $27.00 per piece$108.00
- GCY161/08Glass Cylinder Vase, D-12" H-8" Wide Opening, Pack of 2 pcs$23.00 ea for Wholesale$46.00
- GCL101WBGlass Cloche Dome H-13" D-10"Bell Jar Terrarium w/ Black Wood Base (Pack of 4)$27.00 ea for Wholesale$108.00
- GCH02518Glass Hurricanes Candle Holder H-18" D-2.5" Shade Chimney Tube Sleeve Cover Protector, Pack of 24 pcs$3.90 ea for Wholesale$93.60
- GFC105/24Glass Candle Holder H-24" Open-6" Long Pedestal Thick Stem, Pack of 4 pcs$29.90 ea for Wholesale$119.60
- GFC105/16Glass Candle Holder H-16" Open-6" Long Pedestal Thick Stem, Pack of 4 pcs$23.50 ea for Wholesale$94.00
- GFC105/16-4PGlass Candle Holder H-16" Open-6" Long Pedestal Stem, Pack of 4 pcsOnly $23.50 per piece$94.00
- GFC105/24-4PGlass Candle Holder H-24" Open-6" Long Pedestal Stem, Pack of 4 pcsOnly $29.90 per piece$119.60
- GFC107/10Stem Pedestal H-10" Open-6" Glass Footed Candle Holders, Pack of 4 pcs$14.50 ea for Wholesale$58.00
- GCY122/12Glass Cylinder Vase. D-6", H-12" Wedding Centerpiece, Pack of 4 pcs$8.90 ea for Wholesale$35.60
- GFC108Glass Candle Holders H-13.5" Open-8" Pedestal Stem, Pack of 4 pcs$19.90 ea for Wholesale$79.60
- GFC107/10-4PStem Pedestal Glass Candle Holders H-10" Open-6", Pack of 4 pcsOnly $14.50 per piece$58.00
- GFC108-4PStem Pedestal Glass Candle Holders H-13.5" Open-8", Pack of 4 pcsOnly $19.90 per piece$79.60
- GCY122/26Glass Cylinder Vases. D-6" H-26", Tall Wedding Centerpieces (Pack of 4)$19.00 ea for Wholesale$76.00
- GCY122/26-4PGlass Cylinder Vase. D-6" H-26", Wedding Centerpiece, Pack of 4 pcsOnly $19.00 per pc$76.00
- GGV101/06Geometric Terrarium Prism Bowl. H-6" D-3.25" Hexagon Glass, Pack of 12 pcs$6.95 ea for Wholesale$83.40



















