Search results for: 'opening 4 75 in'
- ZWCB061803Wood Rectangle Planter Box w/ Zinc Liner Natural H-3" Open-18"x6", Pack of 4 pcs$11.00 ea for Wholesale$44.00
- GCH02518-24POpen End Hurricane Candle Shade H-18" D-2.5", Pack of 24$3.90 per pc for Wholesale$93.60
-
- VAR-GCY15Large Glass Cylinder Vases. D-10", H-4",12",16",20",24",30"6 Sizes to Choose FromAs low as $58.00
- GTR161-MPReversible Glass Trumpet H-24" D-6" Clarinet Vase, Pack of 4 pcsOnly $19.90 per piece$79.60
- GCY010/28BKTall Glass Cylinder Vase. D-4", H-28", Black Centerpiece (Multiple Packing)$18.90 ea for Wholesale$46.00
- GTR161Glass Trumpet Vase H-24" D-6" Reversible Clarinet Centerpiece, Pack of 4 pcs$19.90 ea for Wholesale$79.60
- WPCB101004WTWood Square White Wash Planter Box w/ Plastic Liner H-4" Open-10"x 10", Pack of 6 pcs$11.80 ea for Wholesale$74.40
- VAR-GFC106-108Short Stem Glass Pedestal Hurricane Candle Holders. H-6", 8", 10", 13.5" (Multiple Packing)4 Sizes to Choose FromAs low as $58.00
- GFC108Glass Candle Holders H-13.5" Open-8" Pedestal Stem, Pack of 4 pcs$19.90 ea for Wholesale$79.60
- GFC107/10-4PStem Pedestal Glass Candle Holders H-10" Open-6", Pack of 4 pcsOnly $14.50 per piece$58.00
- GFC108-4PStem Pedestal Glass Candle Holders H-13.5" Open-8", Pack of 4 pcsOnly $19.90 per piece$79.60
- VAR-GFC102Glass Pedestal Stem Slim Candle Holders. H-16", 20" and 24", Pack of 6 pcs3 Sizes to Choose FromAs low as $81.60
- GFC107/10Stem Pedestal H-10" Open-6" Glass Footed Candle Holders, Pack of 4 pcs$14.50 ea for Wholesale$58.00
- GCU065-4P4 pcs Glass Slant Cut Bowl. H-11" D-12" Tilted Bowl TerrariumOnly $18.00 per piece$72.00
- VAR-GCU162-165Glass Book Vase, Rectangle Round Edge Oval Vase, H-6"/8"/10"/12" x W-1.75" x L-7" (Multiple Packing)4 Sizes to Choose FromAs low as $72.00
- GOB108Glass Moon Shape Vase H-12" Opening - 9" x 4.5" Oval Centerpieces, Pack of 2 pcs$23.50 ea for Wholesale$47.00
- GOB109Glass Moon Shape Vase H-13" Opening - 11" x 5" Oval Centerpieces, Pack of 2 pcs$28.90 ea for Wholesale$57.80
- GCU064Glass Slant Cut Bowl. H-9" D-10" Tilted Bowl Terrarium, Pack of 4 pcs$11.80 ea for Wholesale$47.20
- GCU064-4PGlass Slant Cut Bowl. H-9" D-10" Tilted Bowl Terrarium, Pack of 4 pcsOnly $11.80 per piece$47.20



















